ADPOL   jest producentem i dostawcą  stolarki okiennej i drzwiowej.

Podstawowym celem ADPOL   jest dążenie do spełniania rosnących wymagań klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności wszystkich procesów firmy. Zadowolenie klientów i ich zaufanie do naszych wyrobów jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy.

ADPOL  to fabryka produkująca od 1995 roku drewniane, drewniano-aluminiowe i aluminiowe okna, drzwi i inne konstrukcje specjalistyczne w tym fasady według nowoczesnej technologii niemieckiej  firmy Michael Weinig. Jest to przodująca firma w branży producentów maszyn i urządzeń stosowanych przy produkcji stolarki drewnianej.

Ciągła obserwacja i analiza rynku oraz wdrażanie nowoczesnej technologii jest gwarancją, że wyprodukowana przez nas stolarka spełnia najwyższe wymagania techniczne, jej wysoka jakość oraz estetyka zaspokoi potrzeby i spełni oczekiwania naszych Klientów.

Jednocześnie staramy się oferować naszym Klientom możliwie jak najbardziej dogodne warunki współpracy, tak aby były atrakcyjne pod względem ekonomicznym dla obu stron. Jako partner skuteczny i niezawodny gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta poprzez stosowanie zasady „Wysoka jakość za rozsądną cenę”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.