ADPOL   jest producentem i dostawcą okien i drzwi oraz ekranów przeciwoślnieniowych i akustycznych

Podstawowym celem ADPOL   jest dążenie do spełniania rosnących wymagań klientów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej efektywności wszystkich procesów firmy.

Zadowolenie klientów i ich zaufanie do naszych wyrobów jest warunkiem istnienia i rozwoju firmy.

ADPOL  to fabryka produkująca od 1995 roku drewniane, drewniano-aluminiowe i aluminiowe okna, drzwi i inne konstrukcje specjalistyczne w tym ekrany przeciwolśnieniowe i akustyczne drewniane według nowoczesnej technologii niemieckiej  firmy Michael Weinig .

Nasze okna i drzwi są obecne na wszystkich kontynentach a Nasze EKRANY PRZECIWOLSNIENIOWE są obecne na kilkunastu odcinkach Autostrad i Drog Ekspresowych w Polsce , a także  na terenie Norwegii i Szwecji .

Ciągła obserwacja i analiza rynku oraz wdrażanie nowoczesnej technologii jest gwarancją, że wyprodukowana przez nas stolarka i ekrany przeciwolśnieniowe spełniają najwyższe wymagania techniczne, ich wysoka jakość oraz estetyka zaspokoi potrzeby i spełni oczekiwania naszych Klientów.

Jednocześnie staramy się oferować naszym Klientom możliwie jak najbardziej dogodne warunki współpracy, tak aby były atrakcyjne pod względem ekonomicznym dla obu stron. Jako partner skuteczny i niezawodny gwarantujemy pełne zadowolenie Klienta poprzez stosowanie zasady „Wysoka jakość za rozsądną cenę”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta i współpracy.