Ogrody zimowe to doskonale rozwiązanie w naszej strefie klimatycznej. Jest to miejsce, które sprzyja odpoczynkowi i relaksowi, zapewniając przy tym wspaniałe wrażenia estetyczne, dlatego coraz więcej osób decyduje się na uwzględnienie tego rodzaju rozwiązania już na etapie projektu architektonicznego domu. Ogrody zimowe zyskują na popularności także z uwagi na powszechną dostępność elementów konstrukcyjnych.
Firma Adpol jako producent i dystrybutor ekskluzywnej stolarki okiennej i drzwiowej w profil swojej działalności wpisała między innymi ogrody zimowe najwyższej klasy. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się niezwykłą trwałością, wytrzymałością i jednocześnie wysokim poziomem estetyki. Zaprojektowane i wykonane przez Adpol ogrody zimowe charakteryzują się piękną i lekką konstrukcją. Stosowane przez nas rozwiązania zapewniają oszczędność energii cieplnej, optymalną temperaturę w pomieszczeniu oraz wysoką przepuszczalność światła. Nasze ogrody zimowe zaopatrzyliśmy ponadto w nowoczesny system wentylacji oraz skuteczny system zaciemnienia.
Zapraszamy do nas zarówno Klientów, którym zależy na realizacji połączonej z budową nowego budynku, ale także tych, którzy posiadają już dom, do którego chcą dobudować ogrody zimowe. Gwarantujemy najwyższą jakość realizacji i użytych materiałów. Zapraszamy!