Adpol to firma, która zajmuje się produkcją oraz dostawą ekskluzywnej stolarki okiennej i drzwiowej. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą i szerokim doświadczeniem w zakresie wykonywanych czynności, o czym świadczy najwyższa jakość naszych realizacji. Jeden z elementów naszej produkcji stanowią wysokiej klasy, trwałe, wytrzymałe i niezwykle estetyczne okna drewniane Lublin.
Wytwarzając okna drewniane Lublin nie zapominamy o środowisku naturalnym. Przykładamy wielką wagę do zagadnienia ekologii i dbamy o to, by poszanowanie dla przyrody było uwzględniane we wszystkich procesach produkcyjnych. Dowodem naszej wysokiej świadomości ekologicznej są odpowiednie certyfikaty oraz możliwość stosowania logo Forest Stewardship Council. Nasze okna drewniane Lublin to produkty o doskonałych parametrach technicznych, które przekładają się na jakość oraz długi czas eksploatacji. Walory funkcjonalne idą w parze z estetycznymi. Oferujemy okna drewniane Lublin w wielu wariantach konstrukcyjnych i stylistycznych, dzięki czemu każdy Klient znajdzie rozwiązanie zgodne z osobistymi preferencjami i potrzebami. Proponujemy Państwu zarówno rozwiązania typowe, jak i konstrukcje wykonywane na indywidualne zamówienie. Nasza produkcja przewiduje okna drewniane Lublin o strukturze typowej dla naszego kraju, ale również rozwiązania charakterystyczne dla krajów skandynawskich (skrzydło otwierane w całości na zewnątrz z możliwością obrotu), Anglii i USA (otwierane w sposób przesuwany góra – dół), czy Holandii.
W celu zapoznania się naszą pełną ofertą oraz zdjęciami z dotychczasowych realizacji, zapraszamy do odwiedzenia głównej strony serwisu Adpol.pl.